Podcast Mała Wielka Firma to przede wszystkim rozmowy z wyjątkowymi ludźmi. Przedsiębiorcy, wizjonerzy, pasjonaci, eksperci – każdy z nich jest inny, choć mają ze sobą wiele wspólnego: znają się na rzeczy i chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi. To dzięki nim Mała Wielka Firma uchodzi za jeden z najlepszych podcastów biznesowych w Polsce i może dostarczać swoim słuchaczom tyle wartościowych treści.

 1. Magda Owsiany

  Założycielka bloga i podcastu Burza w mózgu. Pomaga osobom głodnym tworzenia w poszukiwaniu ich pasji. Petarda: dla pracy kreatywnej rzuciła medycynę!

  Magda Owsiany
  Zobacz więcej
 2. Mirosław Brejwo

  Psycholog. Prowadzi gabinet doradztwa psychologicznego, w którym wspiera klientów w radzeniu sobie z kryzysami, poprawie efektywności i lepszej kontroli emocji.

  Mirosław Brejwo
  Zobacz więcej
 3. Monika Torkowska

  Łączy pracę na etacie z działalnością internetową. Programuje. Koordynuje rozwój pracowników jako liderka. Po godzinach tworzy w sieci. Obala mity związane z produktywnością.

  Monika Torkowska
  Zobacz więcej
 4. Patrycja Skrzyniarz

  Trener umiejętności miękkich. Instagramolog. Oswaja przedsiębiorcom efektywne poruszanie się po Instagramie oraz pokazuje, jak wykorzystać technologię rzeczywistości poszerzonej w mARketingu.

  Patrycja Skrzyniarz
  Zobacz więcej
 5. Mirosław Skwarek

  Pomaga przedsiębiorcom zaistnieć na TikToku. Specjalista w dziedzinie perswazyjnych technik sprzedaży, autor kursów z zakresu marketingu i social media.

  Mirosław Skwarek
  Zobacz więcej

Chcesz zostać gościem mojego podcastu?

Chcesz wystąpić w podcaście Mała Wielka Firma i podzielić się wiedzą przydatną przedsiębiorcom? Moi goście są dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji! W każdym odcinku uczę się od nich czegoś nowego i jestem pewien, że moi słuchacze również wynoszą z tych rozmów ogrom wartości.

Znasz się na swojej branży i uważasz, że twoje doświadczenie i spostrzeżenia mogłyby pomóc innym osobom prowadzącym firmę zrobić kolejny krok naprzód na drodze rozwoju ich biznesu? Zapraszam cię do podcastu!

Wyślij zgłoszenie