Sprzedaż dla początkujących (2)

Czy każdy może zostać dobrym handlowcem? Jakie cechy powinien mieć idealny system CRM dla małej firmy? Dlaczego ekspertowi nie wolno się wahać? Na te i inne pytania odpowiadamy w najnowszym podkaście Mała Wielka Firma.

Jeżeli nie słyszałeś poprzedniego odcinka, posłuchaj go najpierw. Rozmawialiśmy tam o książce Petera Kazanjy’ego Founding Sales, która wkrótce ma się ukazać.

Tym razem omawiamy kolejne zasady dotyczące sprzedaży, które – według autora książki – zapewnią ci sukces. Oto one:

  • Nie zrażaj się odmową.
  • Zapisuj wszystko, co robisz.
  • Bądź nieustraszonym ekspertem.
  • Pamiętaj, że sprzedaż to matematyka.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami, nie krępuj się. Okienko na dole jest do twojej dyspozycji.

Ostatnie dni sprzedaży! Tylko do środy trwa sprzedaż nowej edycji kursu PodcastPro™. Uczę w nim krok po kroku całego procesu, jak stworzyć podcast, dzięki któremu staniesz się rozpoznawalną osobą w swojej branży, a klienci sami będą się do ciebie zgłaszać. Dowiedz się więcej

Linki do osób i firm wymienionych w tym
odcinku podcastu

Prezent dla słuchaczy

Jak podnosić ceny za swoje usługi
Trzy pytania, które pomagają pokonać obiekcje cenowe klienta. Zapisz się do Klubu MWF i zdobądź PDF Chcę to 

Na stronie zostały wykorzystane linki afiliacyjne. Jeżeli wejdziesz przez nie na stronę sprzedawcy i dokonasz zakupu, sprzedawca podzieli się ze mną częścią swojej marży (nie wpływa to na twoją cenę). Wymieniam wyłącznie te produkty i usługi, z których rzeczywiście korzystam i jestem z nich zadowolony.
Ostatnie dni sprzedaży! Tylko do środy trwa sprzedaż nowej edycji kursu PodcastPro™. Uczę w nim krok po kroku całego procesu, jak stworzyć podcast, dzięki któremu staniesz się rozpoznawalną osobą w swojej branży, a klienci sami będą się do ciebie zgłaszać. Dowiedz się więcej