Ask Me Anything. Słuchacze pytają, Mała Wielka Firma odpowiada

Od czasu do czasu w podkaście mała Wielka Firma odpowiadamy na konkretne pytania zadawane przez słuchaczy. Zwykle w jednym odcinku omawiamy tylko jeden temat, ale tym razem będzie inaczej.

W pierwszej połowie sierpnia zorganizowaliśmy razem z Pawłem Tkaczykiem Facebook Live i przez ponad godzinę poruszyliśmy kilkanaście wątków, które was interesowały.

Dzisiejszy odcinek podcastu to zapis tego spotkania w lekko skróconej wersji audio (wyciąłem z niej większość powitań i pozdrowień). Jeżeli chcesz obejrzeć pełną wersję, znajdziesz ją tutaj.

Ostatnie dni sprzedaży! Tylko do środy trwa sprzedaż nowej edycji kursu PodcastPro™. Uczę w nim krok po kroku całego procesu, jak stworzyć podcast, dzięki któremu staniesz się rozpoznawalną osobą w swojej branży, a klienci sami będą się do ciebie zgłaszać. Dowiedz się więcej

Linki do osób i firm wymienionych w tym
odcinku podcastu

Prezent dla słuchaczy

Jak przekonać do siebie klientów
30 technik zdobywania klientów. Zapisz się do Klubu MWF i pobierz PDF Chcę to 
Na stronie zostały wykorzystane linki afiliacyjne. Jeżeli wejdziesz przez nie na stronę sprzedawcy i dokonasz zakupu, sprzedawca podzieli się ze mną częścią swojej marży (nie wpływa to na twoją cenę). Wymieniam wyłącznie te produkty i usługi, z których rzeczywiście korzystam i jestem z nich zadowolony.
Ostatnie dni sprzedaży! Tylko do środy trwa sprzedaż nowej edycji kursu PodcastPro™. Uczę w nim krok po kroku całego procesu, jak stworzyć podcast, dzięki któremu staniesz się rozpoznawalną osobą w swojej branży, a klienci sami będą się do ciebie zgłaszać. Dowiedz się więcej